Svěřte váš případ do našich rukou

Nepříjemná či dokonce tragická nehoda může potkat každého z nás. Pokud je toto i váš případ a cítíte se bezradní, nezoufejte. Ochráníme vaše práva, poradíme ve svízelném případu a zastoupíme vás při jednání s pojišťovnou, policií, správním orgánem či soudem.

Co s námi získáte?

  • Odbornost – advokáti se zkušeností v oblasti justice a zároveň zapsaní v registru poskytovatelů pomoci obětem trestné činnosti vedeném Ministerstvem spravedlnosti.
  • Pojištění – v souvislosti s výkonem našeho povolání jsme pojištěni pro případ, že by došlo k našemu pochybení.
  • Bezplatnost při převzetí zastoupení – úkony související s uplatněním nároků na náhradu škody poskytujeme bez počátečních nákladů na právní zastoupení pro poškozené, protože svou odměnu vyúčtujeme až po získání plnění od viníka či pojišťovny.
  • Širší spolupráce – spolupracujeme s prověřenými znalci z oboru pojišťovnictví, dopravních nehod, zdravotnictví, ekonomiky a jiných oborů, čímž velmi často pomůžeme dosáhnout svým klientům vyššího odškodnění.

Jsme advokátní kancelář z Hradce Králové s bohatými zkušenosti se specializací na ochranu práv poškozených osob z dopravních nehod. Máme za sebou mnoho úspěšných a náročných případů, kdy jsme našim klientům pomohli v běžných i velmi těžkých životních situacích.

Zajímá vás více?