Nechte jednání s pachatelem na nás

Pomůžeme vám v oficiální komunikaci a jednání s pachatelem – od prvního kontaktu, přes mimosoudní domluvu až po uplatnění vašeho nároku u soudu. V mnoha případech se stáváme mediátory sporů a máme tak možnost vyřešit celou kauzu rychle, napřímo a samozřejmě s co nejlepším výsledkem pro vás.

Jednání s pachatelem

Zastupování poškozených a hájení jejich práv

Jednání s pachatelem je pro mnoho našich klientů velmi složité, a to především z emočního hlediska. Další roli také hraje stres, zdraví, časová náročnost, a především nedostatečná znalost práva. To jsou hlavní důvody, proč se na nás poškození obracejí s prosbou o zastupování v různých typech řízení.

Především se věnujeme:

  • Zatupování v rámci trestního řízení, kde bráníme vaše práva a které pomáhá rychleji získat finanční odškodnění. Důsledně hájíme práva poškozených v průběhu vyšetřování dopravní nehody u Policie ČR a dále se věnujeme také zastupování poškozených v trestním řízení před soudem.
  • Zprostředkování jednání s pachatelem u Probační a mediační služby, seznámení s možnostmi tohoto řešení, vysvětlení výhod a rizik.
  • Jednání u přestupkové komise.
  • Zastupování v civilním řízení při neuhrazení oprávněných nároků poškozených ze strany pojišťovny.

Poslat dotaz

Pomoc při odškodnění nejen v Hradci Králové či Pardubicích

Nevíte jako poškozený, jak postupovat v uplatnění náhrady škody? Jak dodržet veškeré náležitosti a postupy, aby vás později pachatel nenařkl z protiprávního jednání? Jak získat v rámci odškodnění maximum?

Nechte všechny tyto starosti na nás – o vše se profesionálně postaráme. V Královéhradeckém či Pardubickém kraji pomáháme poškozeným již řadu let, během kterých jsme získali nespočet zkušeností, vybudovali jsme mnoho pracovních vazeb, a především jsme dosáhli skvělých výsledků pro naše klienty.

Nezávazně zkonzultujeme vaši kauzu

Neváhejte s námi nezávazně probrat vaši situaci a my vám díky naší praxi již předem řekneme, jaké jsou vaše šance na dosažení úspěchu. Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás.

Chci se zeptat