Zastoupíme vás při jednání s pojišťovnou

Nechce vám pojišťovna vyplatit náhradu škody? Má spoustu výmluv, proč právě váš případ nesplňuje podmínky plnění? Nenechte se ošidit a nechte jednání s pojišťovnou na nás. Máme v pojišťovacích sporech mnohaleté zkušenosti a pomáháme našim klientům k mnohonásobně vyšším částkám, než jaké by si dokázali vyjednat u pojišťovny sami.

Jednání s pojišťovnou

Když pojišťovna nechce plnit

Při jednání s pojišťovnami to chce většinou ostré lokty, ale především znalost práva. Často se stává, že pojišťovna nechce platit pojistné plnění a spoléhá na to, že to klienty od dalšího řešení odradí. V lepším případě vyplatí pouze část. Jaké jsou nejčastější taktiky pojišťoven?

  • Odmítnutí pojistného plnění
  • Zkrácení pojistného plnění
  • Odkládání a protahování

Získejte při jednání s pojišťovnou rovnocenného partnera, který bude hájit vaše zájmy. Ať už se jedná o náhrady škody na zdraví, bolestné, poškození vozidla či další druhy odškodnění, budeme stát na vaší straně.

Nejdůležitější rada, která vám zajistí více peněz

Nic neodkládejte a řešte vše co nejdříve. Chcete získat ze své pojistky maximum? Nevyznáte se v pojistných kličkách? Máte pocit, že s vámi pojišťovna nechce nic řešit? Vyhledejte co nejdříve odborné právní zastoupení. Do vašeho případu se pustíme hned a poradíme vám v náročných situacích.

Poslat dotaz

Aby vám peníze neproklouzly mezi prsty

Velkou výhodou toho, že vás budeme zastupovat hned od začátku, je také rychlejší a efektivnější vyřešení celé kauzy, které vám ušetří čas, stres i peníze.

Navíc je čas v těchto kauzách velký nepřítel – promlčecí lhůty nelze zpětně rozporovat, a pokud se případ zbytečně táhne a neřeší, mohou klienti přijít až o stovky tisíc korun z pojistného plnění.

Nic s námi neriskujete. Můžete získat jen víc

Za naši pomoc v průběhu jednání z pojišťovnou nezaplatíte ani korunu. Ano, je to opravdu tak. Podílovou odměnu zaplatíte až v případě získání pojistného plnění a zbývající částku za naše služby nám v případě výhry sporu vyplatí protistrana – v tomto případě pojišťovna. Uplatníme vaše nároky u pojišťovny v celém Královéhradeckém, Pardubickém, Středočeském kraji a v hlavním městě Praze, ale občas zavítáme i do jiných blízkých krajů České republiky. Neváhejte nás kontaktovat.

Chci se zeptat